Videolar
MUTLU YILLAR

FRANSA SAUMUR 2013
ROSTOW RUSYA 2012
YILDIZ TAKIM ANKARA 1 TÜRKİYE 6

FRANSA TURNUVA 23 NİSAN 2011
Minikler Şampiyonada 2010 Haziran
Kosova-Makedonya-Yunanistan 2010
KIBRIS 2007
Primoskow 2009 Bulgaristan
Moskova-Rusya Kasım 2010
ESKİŞEHİR MİNİKLER ŞENLİĞİ 2008
2.GÜRCİSTAN 2012
Kosova-Makedonya-Montenegro-Arnavutluk 2011 Şubat
Bulgaristan Primoskow 2011
BOSNA 2013

İTALYA ARALIK 2013

TAKIMLAR

T E A M S

         

 1

 ÇANKAYA

YÜCETEPESPOR KULÜBÜ

 

             

 
 
 

BAKİ SARICA 

COACH

BÜLENT TÜRKSEN 

COACH

CELAL DEMİRTAŞ 

COACH

 OĞUZ ÖNGEL

PLAYMAKER

 NECO

FORWET

 AHMET

POWER FORWET

 LEVENT

PLAYMAKER

 SERKAN

POWER  FORWET

 BERK

FORWET

     

 KAAN

FORWET

 MCAN

FORWET

 BAHADIR

CENTER

    

          

 2

don rostow-RUSSİA

 

    
 

 BİKOVA TATİEANA

 
     

 İVANZOV ARTEM

 Larsky Daniel

 ZAHARCHYK KİRİLL

     

 PETRENKO EVGENİİ

 Konstantinov Andrey

 POLUHİN SERGEİ

     

 Gusak Vladislav

 VORONA MAKSİM

 DANSHİN MİHAİL

     

 BİKOV EVNGENİİ

 Maksim KONDAKOV

 Oleg MIROSHNIKOV


 

 

 3

 KK Radivoj Korac Beograd -SERBİA 

 

 
    

 Milan Drazeta

COACHE 

 Djordje Jerkovic

COACHE

 
     
 ANDRİJA MATİC DJORDJE VRANİC IGOR SUHART
     
 IVAN PANICEVIC JANKO DJORDJEC VOJIN ZUGIC
     
 MARKO RADAN MİLOS NIKOLA NIKOLOVS
     
 NİKOLA STABKOV OGNJEN DJUKİC PAVLE
     
 PETAR BUKARİCA PREDRAG MARKO UROS GRBOVİC

 


4  KB "Bashkimi-06 JUNİOR  " Prizren,

Kosova Cumhuriyeti

 
 
    

 .ramush rushiti

president-menager

 edin kerveshi

 coach

 
     
 AHMET BALJE ALBİON BİRRAJ CAPTAN ARİAN MALLAKU
     
 ARİON BALLUKU  DONİK SUSURİ ENDRİT ELSHANİ
     
 ERLİND RUSHİTİ GENT  SHABANİ QENDRİM AJAZAJ
     
 RİGON HASİ TAUGEN MORİNA 


 

 5

 BÜYÜK KOLEJ

ANKARA-TURKEY

 


 

6

SAMANYOLU KOLEJİ

  

 7

   

   eryaman tofaş 

 

1)Batuhan DİKMEN
2)Rezzak GELMEZ
3)Emre KILIÇ
4)Eren KILIÇ
5)Canberk CEVİT
6)Yağız TÜRKYILMAZ
7)Taha GÜL
8)Berke BATMACA
9)Burak BAŞARAN 
10)Atahan GÜNGÖR
11)Göktuğ POYRAZOĞLU
12)Kaan ERENER
13)Egecan KURTER
14)Orkun GÜVENÇ


 8

 SALINAS FALCONS  TUZLA-BOSNİA

       
 armin kehic mirza   
        
 dızdarevi maid gazibegovic adnan ısmaılovskı  
        
 Kovacevic tıbor Mirza Mujanovic Amir Omerovic  
       
 Ommar Sarajlic Enis Zulic   
     

9

 ODTU

  

 


10

 ankara universitesi s k

CEYHUN GÖKÇINAR  - DENİZ   LÜLE  -  AHMET BUĞRA GÜREL -       EGE ÖZKUBAT   -   BURAK PEHLİVAN                                               AHMET MERT KAPTANOĞLU - BERK YILMAZ  -                                 

ATAHAN BİBER  -  ARAL BAŞAR- OĞUZHAN METİN-                       İBRAHİM KUTLUAY DUMAN  -TUNA YENİCESU - METİN BURKAY ALKAN    -            

ANTRENÖRLER:

ERHAN BOZKURT            HAKAN GÖVELİ                


11

TURGUT ÖZAL Üniversitesi  SK

 
    
    
       

 ahmet

 burak

 orhan

 
       

 resul ayhan

 turgut

 zübeyir battal

 
    
    
    
    
    
    
    
    
    

12

 TÜRK TELEKOM

 
     

 sait bülbül

 müjdat topgül

 gazi iş

     

 uğur özdemir

 ahmet furkan

 alperen

     

 burak aydemir

 cenk üstündağ

 alperen

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

CENK ÜSTÜNDAĞ-BURAK VAROL AYDEMİR
ALPEREN ÇAKIR-AHMET FURKAN AŞILAR
MUSTAFA EMİN KALELİ--NIL TOPRAK
YİĞİTALP BOZKURT-TOLGA ÖZTÜRK
ALPEREN COŞGUNYÜREK-CUMALİ DİZİDAR
AHMET BERK AKÖREN-METE  KUTAY KUTLU
AHMET ERTURAN



 



Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   3176 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Önce seni görmezden gelirler , sonra alay ederler , sonra seninle savaşırlar, sonra sen kazanırsın... !

Mahatma Gandhi

 
MAÇ PROGRAMIMIZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret203687
ROMANYA MURES 2013
sırbistan-bosna 2012
3.International YÜCETEPESPOR Tournament
2.KEZ FRANSA
BOSNA TUZLA 2011

K.Erkek TÜRKİYE Şampiyonasında
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 21° 10°
BATUM 2013
YAZ KAMPI 2013

EVDE

ANATOMİ
ISINMA